Ania Karwan – Wiosenna trasa koncertowa

Ania Karwan – Wiosenna trasa koncertowa
Ania Karwan – Wiosenna trasa koncertowa

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Tournee rozpocznie się w Dzień Kobiet, koncertem w łódzkim Teatrze Dom. Kolejne przystanki to: Wrocław, Poznań, Gdańsk, Rzeszów, Kraków i na zakończenie – Warszawa. - Czekam z niecierpliwością na wyjście z tą płytą na scenę. Zaproszę publiczność do wysłuchania niełatwej, ale pięknej historii mojego życia – zapowiada Ania Karwan.

Debiutancki album wokalistki ukazał się 15 lutego i od razu znalazł się na liście bestsellerów Empiku. Sukces zawdzięczał dwóm singlom promocyjnym: „Głupcy” (ponad 8 milionów odsłon na kanale YouTube) i przejmującej balladzie „Czarny świt”. Na płycie znalazło się dwanaście bardzo osobistych i szczerych, muzycznych opowieści. Album ukazał się pod szyldem 2trackrecords - młodej wytwórni założonej przez Bogdana Kondrackiego (członka kultowej formacji Kobong oraz producenta płyt między innymi: Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej i Brodki) oraz Sławka Mroczka - właściciela Custom34 Studio,gdzie płyta Ani została nagrana. Bogdan Kondracki jest zarazem wydawcą, producentem albumu, jak również współkompozytorem wszystkich utworów z płyty (wraz z wokalistką oraz Tomaszem Świerkiem).

zobacz klip: Czarny Świt https://youtu.be/c4pq38RFBL4

Oprócz autorskich utworów z debiutanckiej płyty, na wiosennych koncertach nie zabraknie również ważnych w karierze wokalistki coverów: "Aleja Gwiazd" i "Purple Rain". Utwór z repertuaru Prince'a parę lat temu stał się dla Ani przepustką do programu "The Voice of Poland”, dzięki któremu poznała ją szeroka publiczność. Natomiast klip z nową wersją przeboju Zdzisławy Sośnickiej nagrany przez Anię dla potrzeb popularnej serii filmów krótkometrażowych "Legendy polskie" Tomasza Bagińskiego uzyskał kilka milionów wyświetleń w internecie.

* Uwaga osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncertach tylko pod opieką dorosłych.
* Osoby w wieku 16-18 lat muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na uczestnictwo w koncercie.

Pokaż na mapie

Informacje od organizatora

Ania Karwan - zmiana terminu koncertu w Krakowie

W związku ze zmianą daty koncertu Ani Karwan w Krakowie z dnia 17 marca 2019 na 31 marca 2019 roku informujemy, że wszystkie bilety zachowują ważność. Ewentualne zwroty biletów można dokonywać w miejscu ich zakupu.

Top