KASIA KOWALSKA – KONCERT WALENTYNKOWY

KASIA KOWALSKA – KONCERT WALENTYNKOWY

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

JEDNA Z NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNYCH ARTYSTEK NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ. MA W SWOIM DOROBKU WIELE PRESTIŻOWYCH NAGRÓD W TYM: FRYDERYKI, SUPERJEDYNKI, MTV EUROPEAN MUSIC AWARDS ORAZ PONAD MILION SPRZEDANYCH PŁYT. KAŻDY Z JEJ ALBUMÓW POKRYŁ SIĘ KILKUKROTNĄ PLATYNĄ. ROK 2018 JEST DLA KASI KOWALSKIEJ WYJĄTKOWY.

OBCHODZI JUBILEUSZ 25-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ I WYDAŁA SWÓJ NOWY ALBUM, "AYA", NA KTÓRY JEJ FANI CZEKALI AŻ 10 LAT. "AYA" JESZCZE PRZED PREMIERĄ ZNALAZŁA SIĘ NA 1 MIEJSCU LISTY SPRZEDAŻY PŁYT EMPIKU!

PODCZAS KONCERTÓW NIE ZABRAKNIE NAJWIĘKSZYCH PRZEBOJÓW ARTYSTKI, JAK "PROWADŹ MNIE", "ANTIDOTUM", "A TO CO MAM", “SPOWIEDŹ”, “BYĆ TAK BLISKO”, "CO MOŻE PRZYNIEŚĆ NOWY DZIEŃ", "COŚ OPTYMISTYCZNEGO", "TO CO DOBRE" I WIELU INNYCH, A TAKŻE UTWORÓW Z NAJNOWSZEJ PŁYTY, M.IN. PROMUJĄCEGO JĄ SINGLA "ALANNAH (TAK NIEWIELE CHCĘ)".

CZEKA NAS PIĘKNY KONCERT! PRZEPEŁNIONY EMOCJAMI, NIEZWYKŁĄ ENERGIĄ WOKALISTKI I WIELOMA ZNANYMI PIOSENKAMI, KTÓRE KASIA KOWALSKA WYLANSOWAŁA NA PRZESTRZENI 25 LAT SWOJEJ ARTYSTYCZNEJ KARIERY.

ZAPRASZAJCIE SWOJE DRUGIE POŁÓWKI, PRZYJACIÓŁKI, ZNAJOMYCH.

Pokaż na mapie

Informacje od organizatora

Odwołany koncert Kasi Kowalskiej | Bielsko-Biała

Z przykrością informujemy, iż zaplanowany koncert Kasi Kowalskiej z zespołem w dniu 17.02.2019 w Bielsku Białej zostaje odwołany. Jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na koncert zespołu 14.02.2019 do Łodzi oraz 16.02.2019 do Opola. Zwrot kosztów biletów zostanie zrealizowany w miejscu ich zakupu. Równocześnie informujemy, że bilety z Bielska Białej mogą zachować swoją ważność na koncert w Opolu i Łodzi. Jeśli są Państwo zaineresowani taką możliwością prosimy o kontakt z magdalena.agata.gadek@agora.pl Za niedogodności przepraszamy. Organizator AGORA S.A.


Top