Lion Shepherd

Lion Shepherd

Data: 23 marca-7 kwietnia 2019
Miejsce: Bydgoszcz, Gdynia, Wrocław, Katowice, Kraków
Cena : 35,00 Zł

Bilety

sobota
23
Mar 2019
20:00
Lion Shepherd
niedziela
24
Mar 2019
20:00
Lion Shepherd
Klub Pokład

Gdynia

niedziela
31
Mar 2019
20:00
Lion Shepherd
Stary Klasztor

Wrocław

sobota
6
Kwi 2019
20:00
Lion Shepherd
P23

Katowice

niedziela
7
Kwi 2019
20:00
Lion Shepherd
KLUB KWADRAT

Kraków

Opis wydarzenia

LION SHEPHERD

Lion Shepherd to Kamil Haidar (wokal), Mateusz Owczarek (gitara) i Maciej Gołyźniak (perkusja). Muzycy postanowili dać upust swoim emocjom i bez ograniczeń czerpać ze wszystkiego co fascynujące. Progressive, brzmienia world music, muzyka akustyczna, trans, rock, blues. Otwarte – eteryczne formy i pokręcone metra. Rockowe ciosy i protest songi. Zespół chłonie wszystko co go otacza. Ograniczenia i kunktatorstwo nie mają prawa głosu. Jest pasja, dzikość i adrenalina. Koniec z zamykaniem się w szablonach i definicjach. Bogate instrumentarium, ciągła praca nad brzmieniem, liczne eksperymenty i masa utalentowanych ludzi, którzy z zespołem nagrywają i pracują zarówno przy projektach muzycznych jak i wizualnych - to wszystko sprawia, że Lion Shepherd z każdą płytą rozwija swój własny, unikatowy styl i wizerunek, a ponadto staje się coraz większym wyzwaniem nawet dla swoich najwierniejszych słuchaczy.

Lion Shepherd po dwóch udanych albumach Hiraeth (2015) i Heat (2017), przygotowuje się do wydania kolejnego longplaya – „III”, który ukaże się w 2019 roku.
Materiał z nowego krążka będzie można przedpremierowo usłyszeć na wiosennej trasie koncertowej startującej 2 marca w warszawskiej Progresji. Reszta dat i szczegółów dostępna jest na oficjalnym profilu zespołu.

Linki:
Dream On – Official Video
https://www.youtube.com/watch?v=P3eCQQqjEIY
Fail – Official Video
https://www.youtube.com/watch?v=Z5MnIpeUfCE
Lights Out - Live in Tillburg, NL
https://www.youtube.com/watch?v=pbDxT0QEMgU
Lion Shepherd – HEAT album
https://soundcloud.com/lionshepherd/sets/lion-shepherd-heat/s-aUBii

Pokaż na mapie

Top