10 URODZINY BOOZE & GLORY

10 URODZINY BOOZE & GLORY

Data: 5 października 2019
Miejsce: Kwadrat Kraków
Cena : 99,00 Zł

Bilety

sobota
5
Paź 2019
19:00
10 URODZINY BOOZE & GLORY
Kwadrat

Kraków

Opis wydarzenia

Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na 10 urodziny Booze & Glory, które odbędą się 5 października w krakowskim klubie Kwadrat.

Jedna z największych sensacji światowego street punka, zespół Booze & Glory obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Booze & Glory, pochodzą z Londynu i grają muzykę określaną jako street punk. Grupa zyskała popularność nie tylko na angielskiej scenie. Ich utwór „London Skinhead Crew” stał się hitem pod wieloma szerokościami geograficznymi. Proste i chwytliwe riffy okraszone refrenami z bogatymi chórkami oraz teksty traktujące o codzienności i małych przyjemnościach – spędzaniu czasu z przyjaciółmi, piciu piwa w londyńskich pubach i kibicowaniu drużynie West Ham United, stały się wizytówką tego genialnego zespołu. Największą ciekawostką dotyczącą zespołu jest fakt, że na jego czele stoi pochodzący z Sosnowca gitarzysta i wokalista Marek, prywatnie oddany kibic West Ham.

Dr. RUDE aka MR.REVIEW & Los Placebos – SKA legenda z Holandii wspierana przez niemiecki Los Placebos. Zespól zagra większość hitów z repertuaru Mr. Review. Po raz pierwszy w Polsce na jedynym koncercie w kraju.

MAD SIN – jeden z najbardziej znanych i szanowanych zespołów Rockabilly z liderem Koefte Deville na czele, wracają do Polski po wielu latach.

SKANKAN – polska legenda sceny SKA powraca po ponad 10-ciu latach. Kraków będzie pierwszym koncertem zespołu po reaktywacji.

ANALOGS – Street punk ze Szczecina, od prawie 25 lat na scenie dumnie reprezentują Polsce w klimatach ulicznego punk rocka.

SCHIZMA – jedni z pionierów polskiego Hard Core przyjadą do Krakowa sprawdzić czy w tym mieście ktoś jeszcze wie, co to jest Circle Pit.

ZBEER – slasko – zagłębiowska oi!owa petarda z jeszcze ciepła nowa płyta „I Co Nam Zrobisz?” Na pewno nie zabraknie coweru Anny Jantar a Sid obiecał pilnować Bartka po koncercie.

DOC ROTTEN – melodyjny punk rock ala Bouncing Souls z New Jersey, USA. Po raz pierwszy w Polsce!

Po koncercie AFTER PARTY do rana w jednym z krakowskich klubów (więcej info wkrótce).

Pokaż na mapie

Top