Alec Benjamin

Alec Benjamin

Data: 9 lutego 2019
Miejsce: Hydrozagadka Warszawa
Cena : 59,00 Zł

Bilety

sobota
9
Lut 2019
20:00
Alec Benjamin
cena: 59 zł
Hydrozagadka

Warszawa

Opis wydarzenia

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Aleca Benjamina! Młody artysta zagra 9 lutego w warszawskiej Hydrozagadce!

Alec Benjamin sam siebie nazywa po prostu narratorem. Zainspirowany Eminemem i Paulem Simonem, 18-letni singer-songwriter z Los Angeles podpisał kontrakt z jedną z największych wytwórni muzycznych. Po przygotowaniu albumu opuścił jednak wytwórnię i samodzielnie zorganizował trasę po Europie, gdzie grał na parkingach hal, w których odbywały się koncerty Shawna Mendesa i Troye Sivana. Rozdając słuchaczom wizytówki, zbudował bazę fanów na całkowicie obcym dla siebie kontynencie. Po powrocie z trasy wraz z Jonem Bellionem nagrał studyjny album „New York Soul (Part II)”, po czym swoimi występami otwierał koncerty Belliona.

Mając już wiernych słuchaczy, Alec co dwa tygodnie dzielił się nowym utworem na YouTube. Po pół roku działalności na swoim kanale zebrał ponad 150 tysięcy subskrybentów. W 2017 roku nagrał viralowy przebój „I Built A Friend”, którego liczba odtworzeń na Spotify w ciągu roku sięgnęła czterech milionów, i wystąpił w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych „America’s Got Talent”.

W tym roku w życiu Aleca pojawił się nowy rozdział, który otworzył singlem „Let Me Down Slowly”, będącym zapowiedzią debiutanckiego albumu artysty. Koncert w Warszawie będzie jego pierwszym występem w Polsce. 

Pokaż na mapie

Top