Algiers

Algiers

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Algiers! W Polsce doceniony dzięki koncertom zespół zagra 17 lutego w warszawskim klubie Niebo i dzień później (18.02) w poznańskim klubie Meskalina!

Algiers to zespół, którego nie da się zaszufladkować w konkretnym gatunku muzycznym. Działając na pograniczu rocka, post-punku, industrialnej elektroniki, a nawet wpływów gospel i soulu, tworzą niepowtarzalne produkcje. Ich debiutancki album zatytułowany został po prostu „Algiers” i wydany był nakładem jednej z największych, niezależnych amerykańskich wytwórni (Matadora) w 2015 roku. Już pierwszym krążkiem zespół pokazał, że prócz ambitnej muzyki do przekazania mają coś jeszcze – teksty, które bezkompromisowo poruszają temat rasizmu, religii, ekonomii i etyki. Obecnie Algiers promują swój drugi album („The Underside of Power”).

Pokaż na mapie

Informacje od organizatora

Koncert - Algiers - 18.02.2019 - nastąpiła zmiana

Z przyczyn niezależnych od organizatora zmienia się miejsce koncertu Algiers w Poznaniu. Z klubu U Bazyla koncert zostaje przeniesiony do klubu Meskalina (Stary Rynek 6, Poznań).

Koncert Algiers | Warszawa – nastąpiła zmiana

Uwaga! Koncert Algiers został przeniesiony z klubu Niebo do Hydrozagadki (ul. 11 listopada 22). Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Przepraszamy za niedogodności.

Top