Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

ANNA WYSZKONI to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróźnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 22 lat. 

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa” (2017). Pochodzący z niej utwór „Nie chcę obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia RMF FM i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: „Oszukać los”, „Mimochodem” i „Zanim to powiem”. Album uzyskał status złotej płyty.

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy: „Pan i Pani” (2009) i „Życie jest w porządku” (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzący z niej piosenki: „Czy ten Pan i Pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „Całość ułożysz mnie”, czy nagrodzony superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam”. Jesienią 2018 roku ukazała się platynowa edycja albumu „Jestem tu nowa” z dodatkową płytą „Anna Wyszkoni Akustycznie – live 2018”.

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artysce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

Szczegóły koncertu:
http://www.atma.com.pl/
https://www.facebook.com/atmacompl/

Pokaż na mapie

Top