Architects

Architects

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Architects! Zespół zagra 1 lutego w warszawskiej Stodole!

Architects to zespół z Wysp znany doskonale wszystkim fanom metalcore, założony w 2004 roku w Brighton. Grupa ma już na koncie siedem albumów studyjnych. Ich debiutancki krążek "Nightmares" ukazał się w 2006 roku. Od czasów krążka "Ruin" wydanego rok później, ówczesnego wokalistę zastąpił Sam Carter, przez wielu uznawany za najlepszego w tym gatunku muzycznym. Ostatnia płyta zespołu "All Our Gods Have Abandoned Us" zebrała świetne recenzje i choć trasa koncertowa została naznaczona śmiercią założyciela i gitarzysty grupy, Toma Searle'a, pozostali członkowie zespołu, w hołdzie przyjacielowi, postanowili ją kontynuować.


Obecnie zespół wybiera się w największą do tej pory trasę po Europie, a jednym z przystanków będzie Warszawa. Ostatni koncert Architects w Warszawie przyciągnął do Progresji tłumy i nie mamy wątpliwości, że tak samo będzie tym razem! Przed Architects na trasie (również w Polsce) zagrają Beartooth i Polaris.

19:00 – Otwarcie klubu
19:15 – Polaris
20:05 – Beartooth
21:15 – Architects

Pokaż na mapie

Informacje od organizatora

Architects (1.02.2019) – nastąpiła zmiana

Wydarzenie Architects, które odbędzie się dnia 1 lutego 2019 w Warszawie, zostało przełożone z godziny 19:30 na godzinę 19:15. Otwarcie bram rozpocznie się o godzinie 19:00.

Top