Corona Sunsets Session

Corona Sunsets Session

Data: 9 sierpnia 2019
Miejsce: HotSpot Wrocław
Cena : 40,00 Zł - 700,00 Zł

Bilety

9.-10.
Sie
2019
Corona Sunsets Session
od 9.08 do 10.08.2019 | Bilet dwudniowy
HotSpot

Wrocław

Corona Sunsets Session
9.08 lub 10.08.2019 | Bilet jednodniowy
HotSpot

Wrocław

Opis wydarzenia

W tym roku, na największej wrocławskiej plaży Hot Spot odbędzie się dwudniowe wydarzenie o zupełnie nowym wymiarze – Corona Sunsets Session. Stawiamy na sto procent słońca, sto procent dobrej muzyki i sto procent mocnych doznań!

Będą najlepsi artyści i mnóstwo niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Podczas festiwalu obok głównej sceny na uczestników będzie czekać kilka stref, między innymi after party w klubowym stylu, silent disco jakiego jeszcze nie było, strefa foodtruckowa, kilka stref alkoholowych oraz różnego rodzaju warsztaty. Poza ogromem atrakcji będzie miejsce, aby się wychillować na leżaku lub spędzić aktywnie czas ze swoimi pociechami. A najlepsze jest to, że nigdzie nie musisz jechać!

Oba dni wydarzenia zaskoczą publikę szeroką gamą różnorodnej muzyki. Wystąpi Fisz Emade Tworzywo, Paulina Przybysz, Daria Zawiałow, Mela Koteluk , Otsochodzi, Flirtini, Sodrumatic. Organizatorzy również nie zapomnieli o swoich rodzimych wykonawcach jak np. Mikromusic, Notopop, Hello My Sunshine. – Muzyka to nie wszystko, chcielibyśmy, aby Corona Sunsets Session był festiwalem kompletnym, dlatego zadbaliśmy również o bezpłatne warsztaty w klimacie wydarzenia. Przed koncertami oraz w trakcie będzie można wykonać łapacz snów, wypleść donicę czy podrasować trochę swoją garderobę. Dodatkowo będzie strefa warkoczy oraz makijażu, tak aby jeszcze lepiej wkroczyć w muzyczny klimat panujący na plaży. Również dzieci będą mogły aktywnie spędzić czas podczas zabawy klockami XXL. Wydaje się jednak, że to nie będzie gratka tylko dla dzieci.

To najlepszy sposób, aby oderwać się od codziennej rutyny i dać się ponieść muzyce – zapewniają stali bywalcy Hot Spotu – wokół woda, piasek, słońce. Na tej plaży niczego Wam nie zabraknie. – Mamy jeszcze kilka asów w rękawie, ale chcemy zbudować napięcie wśród festiwalowiczów. To co możemy powiedzieć to, że warto zaopatrzyć się w bilety na dwa dni, ale będzie możliwość również nabyć tylko na jeden.

Corona – kto nie lubi
Sunsets – najlepsze na plaży
Session – pierwsza, nie ostatnia…

…cały Wrocław będzie mówił o tym festiwalu jeszcze długo po jego zakończeniu.

Pokaż na mapie

Top