DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz

DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

„DalidAmore” to kolejny spektakl po „Patty Diphusa”, z którym postanowiła się zmierzyć Ewa Kasprzyk jako reżyser i odtwórczyni głównej roli. Okazją do tego jest 85. Rocznica urodzin wybitnej piosenkarki Dalidy.

„DalidAmore”, to opowieść o wszechstronnej artystce, która sprzedała 170 milionów płyt i zdobyła wiele nagród za swoją twórczość. Posiadała nieziemski głos, którym wyśpiewała takie hity jak „Gigi Amoroso”, „Ti amo”, „Parole, parole” czy „Bambino”. Łącznie nagrała 500 piosenek w wielu językach.

Dalida była kobietą o niezwykłej urodzie, którą uwielbiała publiczność. Na scenach całego świata odnosiła ogromne sukcesy, jednak jej życie prywatne w przeciwieństwie do życia scenicznego było pasmem niepowodzeń i smutnych historii.

Na scenie obok Ewy Kasprzyk, zobaczymy tancerzy. Wspólnie spojrzą na życie Dalidy, kobiety uwielbianej przez miliony, ale samotnej i niezrozumianej przez nikogo. Na życie, w którym szaleńczo poszukiwała miłości, a zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci.

„DalidAmore” to historia o życiu w blasku Wielkiej Sceny.

Informacje o spektaklu

Ze względu na warunki techniczne sceny, osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię. Spektakl dla widzów od 16. roku życia.

CZAS TRWANIA (z przerwą) – ok. 1 godz. 40 min.

OSOBY:

Dalida – Ewa Kasprzyk

Aniołowie – Benjamin DiamouténéPaweł Góralski, Kamil Krupicz, Jacek Wazelin, Mirosław Woźniak

Autor: Przemysław Malicki

Reżyseria: Ewa Kasprzyk

Współpraca i światło: Andrzej Andrzejewski

Choreografia: Jacek Wazelin

Scenografia i kostiumy: Maciej Chojnacki

Producent: Marzena Ostrowska

Pokaż na mapie

Top