FEST festival

FEST festival

Data: 23-24 sierpnia 2019
Miejsce: Park Śląski Chorzów
Cena : 100,00 Zł - 289,00 Zł

Bilety

piątek
23
Sie 2019
13:00
FEST festival
23.08 | bilet jednodniowy
Park Śląski

Chorzów

piątek
23
Sie 2019
13:00
FEST festival
CAMPING ważny tylko z karnetem dwudniowym
Park Śląski

Chorzów

piątek
23
Sie 2019
13:00
FEST festival
23-24.08 | karnet dwudniowy
Park Śląski

Chorzów

sobota
24
Sie 2019
13:00
FEST festival
24.08 | bilet jednodniowy
Park Śląski

Chorzów

Opis wydarzenia

Wu-Tang Clan, Lost Frequencies, Little Dragon, Vitalic pres. Dima live i wielu innych na FEST festival!

Fest Festival - muzyczne widowisko, jakiego jeszcze w Polsce nie było!

Na festiwalowej mapie Polski powstał właśnie nowy, obowiązkowy punkt dla wszystkich fanów muzycznego szaleństwa. Fest Festival, bo tak nazywa się wydarzenie, to pozycja dla każdego, kto kocha zabawę bez ograniczeń, muzykę na najwyższym poziomie i bezkompromisowe podejście do życia.

Fest Festival – wakacyjne szaleństwo, bez kompromisów.

Już w sierpniu tego roku w Parku Śląskim odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia Fest Festival. Muzyczne święto rozpocznie się w piątek 23 sierpnia i będzie trwało do końca weekendu. Na Śląsku powstanie pierwsze w Polsce prawdziwe festiwalowe miasteczko, w którym goście będą mogli bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi, nie opuszczając terenu festiwalu. Czegoś na taką skalę w Polsce jeszcze nie było. Organizatorzy przygotowali niezliczone ilości niespodzianek, które sprawią, że to będzie magiczny czas. Jak sami dodają - chcemy pokazać, że festiwal muzyczny to więcej niż sceny i artyści. To czas, kiedy przenosimy się do innego świata i uciekamy od naszych codziennych zajęć, żeby cieszyć się chwilą i przebywaniem z fantastycznymi ludźmi. 

Fest Festival to znaczy Fest Program.

Program Fest Festival-u to bez wątpienia gratka dla wszystkich fanów festiwalowej atmosfery. Na uczestników będzie czekało sześć różnorodnych scen, gdzie zagrają zarówno gwiazdy pop, jak i wykonawcy reprezentujący światy alternatywy, rocka, hip-hopu i muzyki elektronicznej. Każda ze scen będzie miała swój motyw przewodni, do którego będzie nawiązywała wyjątkowa scenografia. Infrastruktura festiwalu została zaprojektowana tak, aby każdy mógł bez problemu przemieszczać się między strefami. Obok muzycznych scen staną plenerowe sale treningowe, przestrzenie artystyczno-warsztatowe, a nawet strefy ciszy do medytacji. Nie zabraknie też atrakcji, aktywności związanych teatrem czy sztukami wizualnymi. Pojawią się przedstawiciele agencji pozarządowych oraz ważnych projektów społecznych, a do tego - na miejscu powstanie ogromne pole namiotowe wraz ze wszystkimi najważniejszymi udogodnieniami. Przez cały czas trwania festiwalu będzie budowana instalacja, która nawiązuje do hasła „a moment of pure happiness”. A to wszystko jest dopiero początkiem!

Wu-Tang Clan - pierwszy headliner Fest Festival.

Kup bilet już dziś!

www.festfestival.pl
Promotor: Follow The Step

Pokaż na mapie

Top