KAMP! – Don't Clap Hands

KAMP! – Don't Clap Hands

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

KAMP! ogłaszają drugą część DON'T CLAP HANDS TOUR!

Po potężnej jesiennej trasie koncertowej, KAMP! powracają z serią kolejnych koncertów, tym razem zamykając zimę i energetycznie wchodząc w okres wiosenny 2019. "DARE", wydany w ubiegłym roku trzeci album zespołu całkowicie zmienił występy chłopaków, o czym warto przekonać się na własne oczy i uszy w jednym z jedenastu polskich miastach, które odwiedzą w lutym, marcu i kwietniu. Zespół pojawi się w miejscach, gdzie "DARE" na żywo jeszcze nie miał okazji zabrzmieć. Dodatkowo w ramach trasy zespół ponownie odwiedzi Wrocław i Warszawę. Bilety już w sprzedaży na stronie www.kampmusik.com

22 lutego, Rzeszów, Klub Vinyl
23 lutego, Bielsko Biała, Rude Boy
1 marca, Olsztyn, Nowy Andergrant
8 marca, Białystok, Zmiana Klimatu
9 marca, Częstochowa, Rura
15 marca, Wrocław, Stary Klasztor
16 marca, Gorzów Wielkopolski, MCK Zawarcie
11 kwietnia, Warszawa, Klub Niebo
26 kwietnia, Ostrów Wielkopolski, Stara Przepompownia
27 kwietnia, Zielona Góra, Obiekt

Wydany we wrześniu "DARE" okazał się jedną z najciekawszych elektronicznych płyt 2018 roku, potwierdzając wyjątkową pozycję KAMP! na polskiej scenie muzycznej. Od blisko dekady to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. KAMP! wydawali swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez siec, kontakt z fani podtrzymując od pierwszych, wyprzedawanych na pniu koncertów. W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu "KAMP!". Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem, do dziś zespół sprzedał blisko 12 tysięcy egzemplarzy debiutu. Równocześnie z działalnością na polskim rynku, przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase'owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

Pokaż na mapie

Informacje od organizatora

Informacja od organizatora - odwołany koncert - KAMP! 9.03

„Cześć, z niemałym żalem jesteśmy zmuszeni odwołać nasz sobotni koncert w Częstochowie. Sobota to dzień wręczenia Fryderyków, do których po raz pierwszy jesteśmy nominowani. Informujemy Was o tym dość późno, ale do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję, że uda się to połączyć obecność na obu wydarzeniach. Niestety logistyka tej sytuacji jest zbyt skomplikowana. Mamy nadzieję, że nas rozumiecie i będziecie w sobotę trzymać kciuki, by statuetka za Album Roku Elektronika trafiła właśnie do nas.. Bilety możecie zwracać w salonach jak również drogą mailową w przypadku zakupionych biletów w formie elektronicznej. Piątka!”

Top