Machine Gun Kelly

Machine Gun Kelly

Data: 11 września 2019
Miejsce: Progresja Warszawa
Cena : 169,00 Zł

Bilety

środa
11
Wrz 2019
19:00
Machine Gun Kelly
Progresja

Warszawa

Opis wydarzenia

Machine Gun Kelly wystąpi w Warszawie!

Rap Devil, reprezentant Bad Boy i Interscope records przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album.
Raper wystąpi 11 września w klubie Progresja w Warszawie!

Colson Baker, lepiej znany pod pseudonimem Machine Gun Kelly (MGK), przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy biały raper wygrał "Amateur Night" w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku. Pseudonim MGK został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania.
Jego pierwszy studyjny album "Lace Up"zawierający uwielbiane przez fanów utwory takie jak "Wild Boy" z Waka Flocka Flame oraz "Invincible" nagrany z Ester Dean, dotarł do piątego miejsca listy BillBoard 200 w pierwszym tygodniu od wydania.

3 sierpnia 2011 roku MGK podpisał kontrakt muzyczny z wytwórniami Bad Boy i Interscope. Dwa lata później, w czerwcu 2013 r Machine Gun Kelly wydał świetnie przyjęty przez krytyków mixtape "Black Flag", na który zaprosił wielkiego kalibru raperów: Pusha T, Meek Mill, czy Wiz Khalifa.

Największym sukcesem mixtape'u był numer "Mind Of A Stoner", który zdobył ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube.
Ostatni album "General Admission" z ubiegłego roku, z którego pochodzą single "Till I Die" i "A Little More" jest opisywany przez samego artystę jako dzieło bardziej instrumentalne niż debiutanckie wydania.

 

Pokaż na mapie

Top