Madama Butterfly

Madama Butterfly

Data: 15 czerwca 2019
Miejsce: Pałac Kultury i Nauki Warszawa, Scena na Placu Defilad Warszawa
Cena : 120,00 Zł - 1 050,00 Zł

Bilety

sobota
15
Cze 2019
18:30
Madama Butterfly
Kolacja „Japońskie impresje”
sobota
15
Cze 2019
21:00
Madama Butterfly
Koncert

Opis wydarzenia

Kolacja „Japońskie impresje” w PKiN przed spektaklem „Madama Butterfly” 15.06.2019, g. 18:30

Zapraszamy na wyjątkową kolację, której motywem przewodnim będzie kuchnia kraju kwitnącej wiśni w wersji fusion oraz oczywiście muzyka Pucciniego. Tego wieczoru mariaż Japonii i Włoch będziemy mogli chłonąć wszystkimi zmysłami. Opera, królowa sztuk w mistrzowskim wykonaniu najwybitniejszych artystów, zostanie poprzedzona kulinarną czteroczęściową symfonią smaków przygotowaną przez szefów kucharskiego i cukierniczego fachu. Całość dopełni bukiet wyszukanych win. Do tego niezwykłe przestrzenie Pałacu Kultury i Nauki, niepowtarzalny klimat, wyjątkowa elegancja i nastrojowa oprawa muzyczna. Wytwornie przystrojone stoły i dania serwowane przez kelnerów.

Kupując zaproszenie na kolację, można zdać się na los lub poprosić o rezerwację stołu dla określonej liczby osób. Istnieje możliwość zamówienia opcji wegetariańskiej. Początek o 18:30 (prosimy o punktualne przybycie) – 20:30 (przystawka, zupa, danie główne, wino, woda), a następnie w przerwie spektaklu ok. godz. 22:00-23:00 (deser, kawa, herbata, woda). Regulamin imprezy znajdziesz tutaj.

 

„Madama Butterfly” Giacomo Pucciniego na Placu Defilad 15.06.2019, g. 21:00

W repertuarze Teatru Studio od wielu lat znajdują się popularne transmisje oper Live in HD z nowojorskiej Metropolitan Opera, jednak pod koniec sezonu warszawska scena zaprasza na wydarzenie naprawdę wyjątkowe.

„Madama Butterfly” Giacomo Pucciniego – arcydzieło mistrza opery wystawione zostanie w inscenizowanej wersji koncertowej 15 czerwca 2019 roku o godzinie 21 na Scenie na Placu Defilad. Aleksandra Kurzak, najsłynniejszy obecnie polski sopran, Roberto Alagna, francuski tenor otwierający sezon 2018/2019 w Metropolitan Opera, oraz Andrzej Dobber, jeden z najbardziej rozchwytywanych barytonów na świecie, wystąpią razem w ponadczasowym arcydziele Giacomo Pucciniego, które już od ponad stu lat króluje w repertuarach teatrów operowych na całym świecie. Orkiestrę Sinfonia Varsovia poprowadzi włoski maestro Marcello Mottadelli.

„Madama Butterfly” na Placu Defilad to wzruszająca historia miłosna w wykonaniu gwiazdorskiej obsady, uznani realizatorzy, lajfstajlowe wydarzenie operowe w sercu miasta, a przede wszystkim spektakl, w którym Aleksandra Kurzak zaśpiewa tytułową partię po raz pierwszy w Polsce, zaledwie kilkanaście tygodni po swoim debiucie w tej roli na legendarnej neapolitańskiej scenie Teatro di San Carlo.

„Madama Butterfly”
Tragedia japońska w trzech aktach
Muzyka: Giacomo Puccini
Libretto: Luigi Illica i Giuseppe Giacosa
Inscenizowana wersja koncertowa
Czas trwania opery: ok. 180 minut (z przerwą)
Oryginalna włoska wersja językowa z polskimi napisami
15.06.2019, g. 21:00, Plac Defilad, Warszawa

Regulamin imprezy znajdziesz tutaj.

Pokaż na mapie

Top