ONE OK ROCK

ONE OK ROCK

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert japońskiej grupy ONE OK ROCK! Muzycy wystąpią już 15 maja w Hali Koło w Warszawie.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem: uczestnikiem Wydarzenia może być osoba małoletnia do 15 lat, jeżeli znajduje się pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby, niepełnoletnie które ukończyły 15 lat mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu poprawnie wypełnionej i podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. Wzór zgody znajduje się na https://go-ahead.pl/regulamin/.

ONE OK ROCK to obecnie jedna z najbardziej popularnych japońskich grup rockowych. Ich muzyka znana jest na całym świecie, a kolejne albumy zdobywają coraz liczniejsze rzesze wielbicieli. Zespół powstał w 2005 roku w Tokio, a debiutancki singiel wydał dwa lata później. Obecnie w skład ONE OK ROCK wchodzi czterech muzyków – Taka, Toru, Ryota i Tomoya. Na niemałą dyskografię zespołu składa się natomiast aż osiem albumów, a kolejny ukaże się w tym roku – premiera płyty zaplanowa jest na 15 lutego.

Harmonogram koncertu:
16:30 – wejście dla posiadaczy biletów VIP
17:30 – Meet & Greet z zespołem
18:30 – wejście do klubu
19:00 – Dan Lancaster
19:50 – Anteros
21:00 – ONE OK ROCK

Pokaż na mapie

Informacje od organizatora

ONE OK ROCK - 15.05.2019 / zmiana miejsca!

Koncert One Ok Rock, który pierwotnie miał odbyć się w Hali Koło, został z przyczyn technicznych przeniesiony do Klubu Stodoła. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Top