Piaf! The Show

Piaf! The Show

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Po ogromnym sukcesie, na całym świecie i ponad 300 występach Piaf! The Show, ponownie w Polsce! Wyjątkowe widowisko, przygotowanie z okazji 100. rocznicy urodzin jednej z najwybitniejszych francuskich artystek – Edith Piaf. Dwuczęściowy musical, w całość wykonany w języku francuski przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie En Rose”. Przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki, od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze jak: „La Vie en Rose”, „Hymne a L’Amour”,„La Foule”, „Paris”, „L'Accordéoniste”, „Milord” i legendarnym „Non, Je ne Regrette Rien”. W rolę Edith Piaf ponownie wciela się uwielbiana na całym świecie Anne Carrere, która brawurowo wykonuje utwory Piaf, podbijając serca rosnącej grupy fanów. O jej roli w spektaklu, przyjaciółka Piaf z lat młodości – Germaine Ricord powiedziała, że „głos i osobowość Anne Carrere to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery.” Anne Carrere na scenie występuje z 4-osobowy zespołem, w bogatej oprawie wizualne, z niepublikowanymi zdjęciami Piaf w tle.

Od chwil premiery, Piaf! The Show obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach!
Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie, na czele z nowojorską Carnegie Hall, czy paryską Olympią, wyprzedając je do ostatniego miejsca. Uhonorowany licznym nagrodami ministra Kultury Francji, doczekał się nie tylko wydawnictwa płytowego, ale również wersji DVD. W Polsce gościł już 3 razy, wyprzedając kilkakrotnie sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu. Tym razem zawita również do Torunia, Łodzi i Krakowa.

 

Pokaż na mapie

Informacje od organizatora

Piaf! The Show | Wrocław

Odwołanie Piaf! The show we Wrocławiu Z przykrością informujemy, że zaplanowany na 28.04.2019 występ we Wrocławiu zostaje odwołany. Pozostałe spektakle odbywają się bez zmian. W związku z zaistniałą zmianą, osoby, które dokonały zakupu biletów na spektakl we Wrocławiu mogą bezkosztowo dokonać zwrotu w punkcie zakupu za okazaniem dowodu zakupu lub też dokonać zmiany na wybrany z pozostałych spektakli w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Toruniu. Zamiana biletów jest bezkosztowa. Za powstałe utrudnienia w imieniu Wykonawców oraz organizatora przepraszamy.

Top