Romantycy Lekkich Obyczajów

Romantycy Lekkich Obyczajów

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Romantycy Lekkich Obyczajów zagrają w Gdańsku podczas jesiennej trasy koncertowej promującej ich trzeci album - "Neoromantyzm".
Support: WHOISWHO

Otwarcie klubu: 18:00, początek koncertu 19:00

Romantycy Lekkich Obyczajów to alternatywny duet założony w 2011 r. przez Damiana Lange i Adama Millera w Olsztynie. Charakterystyczny styl w jakim tworzą jest wielobarwnym połączeniem gitary akustycznej, ulicznego folku i rocka alternatywnego z tekstami w języku polskim. Mają na koncie kilkanaście teledysków oraz 3 płyty wydane w największej niezależnej wytwórni w Polsce - SP Records, która wydawała już takich artystów, jak: Lao Che, Strachy Na Lachy, Kult, Happysad czy Kaliber 44. Jesienią 2018 r. zagrają najdłuższą z ich dotychczasowych klubowych tras koncertowych, podczas której będą promować swoją najnowszą płytę - Neoromantyzm.

Na koncertach zaprezentują przekrój utworów z płyt "Lejdis&Dżentelmenels", "Kosmos dla Mas" i najnowszej. RLO od początku tworzą Damian Lange i Adam Miller, wspierani na koncertach przez Kubę Staniaka (klawisze) i Pawła Łacha (perkusja).

Pokaż na mapie

Top