Royal Blood

Royal Blood

Data: 26 lipca 2019
Miejsce: Palladium Warszawa

Bilety

piątek
26
Lip 2019
19:00

Aktualnie wyprzedane (możliwa zmiana statusu)

Bilety zostały wyprzedane w sieci Empik. Istnieje możliwość zmiany statusu na dostępne.
Royal Blood
Palladium

Warszawa

Opis wydarzenia

Royal Blood ogłosili wakacyjna trasę koncertowa, na której znalazła się Polska. Brytyjski duet wystąpi w warszawskim Palladium 26 lipca. Brzmienie zespołu przypomina klasyczny rock garażowy i blues rock, a koncerty grupy to czysty ogień i ra-dość z przeżywania muzyki rockowej na żywo. To będzie kolejna wizyta basisty Mi-ke'a Kerra i perkusisty Bena Thatchera w naszym kraju, którzy wielokrotnie wspo-minali, że uwielbiają występować przed polską publicznością.

Royal Blood podczas swojej kilkuletniej kariery uzyskali już przydomek zespołu kultowego, a do ich zagorzałych fanów należą tuzy muzyki rockowej m.in. Jimmy Page i Tom Morello. W 2015 roku zgarnęli dwie nagrody NME Awards w kategoriach Best Live Band oraz Best New Band, a potwierdzeniem ich zjawiskowości była nagroda Brit Awards dla najlepszego debiutanta na wyspach. Grupa ma na swoim koncie dwa świetnie przyjęte albumy „Royal Blood”, i „How Did We Get So Dark?”, których brzmienie zahipnotyzowało krytykę muzyczną i fanów rockowego grania.

Royal Blood za każdym razem bombardują swoją publiczność czystą, dziką energią, jednocześnie zachwycając swoimi profesjonalnym brzmieniem i dopracowanym aranżacjami. Każdy kto słyszał Royal Blood na żywo, doskonale wie, że ich wizyta w Polsce to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku.

Pokaż na mapie

Top