SARSA #ZAKRYJTOUR 2018

SARSA #ZAKRYJTOUR 2018

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Utwór „Zakryj” to najnowszy singiel Sarsy zapowiadający trzeci solowy album Artystki.

Sarsa jest autorką muzyki, słów, a także producentką muzyczną utworu, dobrze znaną z tego, że w swojej twórczości przemyca treści pozamuzyczne. Nowy singiel zapowiada 9 grafik na instagramie, które w sposób symboliczny nawiązują do zjawiska synestezji (każdy słyszany dzwięk łączy się jednocześnie z kolorem, światłem, smakiem, dotykiem i kształtem). 

„Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem" – mówi SARSA!

Równocześnie Sarsa zapowiada jesienną trasę klubową. #ZAKRYJTOUR w największych miastach w Polsce.

Koncert w Warszawie będzie finałowym wydarzeniem podczas jesiennej trasy. SARSA zaprosi na scenę Artystów i Przyjaciół, którzy towarzyszyli jej muzycznie w ostatnich latach.

Zapraszamy do wysłuchania zupełnie nowych, energetycznych oraz poruszających aranżacji numerów Sarsy, które rozbrzmiewać będą w intymnej, klubowej atmosferze.

SARSA to ceniona songwriter’ka, która ma na koncie platynową płytę za pierwszy album „Zapomnij mi” oraz diament, platynę i złoto za single. Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego szlachetnego popu. Niezmiennie intryguje i wyróżnia się na polskim rynku muzycznym! W 2017 roku artystka wydała drugim solowym album "PIÓROPUSZE”, który pokrył się złotem wraz ze trzema singlami (MOTYLE I ĆMY, BRONIĘ SIĘ, VOLTA).

Pokaż na mapie

Top