SMOLIK // KEV FOX

SMOLIK // KEV FOX

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

QUEEN OF HEARTS, czyli najnowsza EP duetu SMOLIK // KEV FOX, na która składają się 4 utwory, to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.

9 marca 2017 miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt. „Queen Of Hearts”, który był zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu. Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej. Do każdego z utworów powstaje też wideoklip.

Jesienią zespół rusza w krótką trasę koncertową, podczas której zagra m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie. Za cyfrową dystrybucję EP na terenie Niemiec, Szwajcarii i Austrii będzie odpowiadać niemiecka wytwórnia POPUP RECORDS. Po zakończonej trasie promującej to mini wydawnictwo muzycy zabierają się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.

Pokaż na mapie

Top