Sabbath Assembly + Messa

Sabbath Assembly + Messa

Data: 10 maja 2019
Miejsce: Hydrozagadka Warszawa
Cena : 50,00 Zł

Bilety

piątek
10
Maj 2019
19:00
Sabbath Assembly + Messa
Hydrozagadka

Warszawa

Opis wydarzenia

I DID IT Booking zaprasza na koncert trzech zespołów, z których każdy pokaże odmienne podejście do rytualnych, nawiedzonych brzmień z pogranicza doom/psychedelic/occult rocka i metalu. Sabbath Assembly, Messa i Loathfinder odwiedzą Warszawę w ramach wspólnej trasy, na której odwiedzą trzy polskie miasta.

Sabbath Assembly to amerykańska formacja, grająca mieszankę occult rocka, psychodelii i doom metalu. Wiosną tego roku planowana jest premiera ich szóstego longplaya studyjnego, zatytułowanego "The Letter of Red", którego materiał będzie promowany w trakcie trasy. Produkcją materiału zajął się Randall Dunn.

Messa powstała w 2014 roku we włoskiej miejscowości Cittadella, zespół od początku tworzą Sara na wokalu, Mark Sade na gitarze i basie, Alberto na gitarze prowadzącej i Mistyr na perkusji. Dwa lata później kwartet wypuścił swój debiutancki album studyjny, pt. "Belfry", który spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyki. "Feast for Water" - drugi longplay Włochów - ujrzał światło dzienne 6 kwietnia 2018 roku pod egidą Aural Music i wywołał jeszcze lepsze reakcje niż debiut, potwierdzając talent Włochów do budowania darkjazoowo-doomowych kompozycji.

W ramach supportu wystąpi dodatkowo rodzimy Loathfinder, parający się rytualistycznym, blackened doomem. Zespół ogrywa obecnie materiał ze swojej debiutanckiej EP-ki, pt. "The Great Tired Ones". Znalazły się na niej cztery autorskie kompozycje. Wydawnictwo ujrzało światło dzienne 30 kwietnia 2017 roku nakładem Godz ov War Productions.

Pokaż na mapie

Top