Sonbird

Sonbird

Data: 21 marca-13 kwietnia 2019
Miejsce: Forty Kleparz Kraków, Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia Szczecin
Cena : 35,00 Zł

Bilety

czwartek
21
Mar 2019
19:00
Sonbird
Forty Kleparz

Kraków

sobota
13
Kwi 2019
19:00

Opis wydarzenia

Wiosną 2019 roku Sonbird ruszają w trasę promującą debiutancki album. 13 kwietnia po raz pierwszy odwiedzą Szczecin, gdzie zagrają w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Premierę ma właśnie najnowszy singiel zespołu Sonbird - "Wodospady", do którego przygotowano specjalne wideo z Kina Sława.

Utwór "Wodospady" zapowiada debiutancki album Sonbird. Premiera płyty zatytułowanej "Głodny" zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku. Będzie to muzyczny zapis dotychczasowej drogi zespołu, która mimo tego, że jest krótka, jest także pełna sukcesów. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem, tworzących album, do którego będzie chciało się wracać.

Do singla "Wodospady" powstał obraz zarejestrowany w Kinie Sława w Międzyrzecu Podlaskim. W nagraniu gościnnie udział wzięła wiolonczelistka Krystyna Wiśniewska. Za wideo w całości odpowiedzialny jest Łukasz Mateusiak.

Kino Sława stało się już, w pewnym sensie, symbolem wytwórni Jazzboy. Wcześniej swoją live sesje zarejestrował tam między innymi Kortez.

Dotychczasowy dorobek Sonbird sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego, o czym można było przekonać się na największych festiwalach minionego lata (zagrali między innymi podczas OFF Festival, Kraków Live Festival, Hej Fest, Rock In Summer Festival, Męskie Granie) i udanej jesiennej trasie koncertowej.

Pokaż na mapie

Top