The Blaze

The Blaze

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert The Blaze! Zyskujący z każdym dniem coraz większą popularność producencki duet zagra po raz pierwszy w Polsce na żywo – 19 marca w warszawskiej Stodole!

The Blaze to paryski duet producencko-reżyserski założony przez kuzynów – Jonathana i Guillaume Alercs. W 2016 roku pojawili się znikąd i wypuścili długo komentowany i nagradzany klip „Virile”. Nieco ponad rok później wydali debiutancką EP „Terrority” z sześcioma utworami melodycznej, pulsującej elektroniki, która urozmaicona jest wzruszającymi wokalami i poetyckimi tekstami. Klip do singla „Territory” zdobył ponad 15 milionów wyświetleń na YouTube.

The Blaze w niedługim czasie zachwyciły się najważniejsze muzyczne media – entuzjastyczne recenzje znaleźć można m.in. na Fader, Clash, NME, The Line of Best Fit czy The New York Times. 7 września ukazał się ich debiutancki album „Dancehall” z doskonałym klipem do singla promującego płytę („Queens”).

Trasa promująca płytę będzie pierwszym europejskim sprawdzianem na żywo dla The Blaze z niesamowitą produkcją – nie będziecie zawiedzeni!

Wejście od godz. 18:30
Start koncertu godz. 20:30

Pokaż na mapie

Top