The Dumplings

The Dumplings

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

The Dumplings powraca i prezentuje "RAJ", czyli trzeci studyjny album duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców złotych "No Bad Days" i "Sea You Later".

Muzycznie to wciąż elektropop na najwyższym poziomie, w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalej. Wszystkie teksty napisane na płycie są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział.

„Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. Zdecydowaliśmy się na to, aby wszystkie teksty były po polsku. Można w nich znaleźć wiele odniesień do różnych tekstów kultury: m.in. filmu „Zapach kobiety”, literatury Tołstoja i Cortazara. Postawiliśmy również na krótką, ale treściwą formę, płyta ma 8 utworów”.

Regulamin organizatora znajdziesz tutaj.

Pokaż na mapie

Informacje od organizatora

The Dumplings - nastąpiła zmiana

Koncert „The Dumplings”, który odbędzie się dnia 22 listopada 2018 w Poznaniu, został przełożony na późniejszą godzinę: 20:00. Otwarcie bram rozpocznie się o godzinie 19:00. Szczegółowe informacje znajdują się w opisie wydarzenia.


Top