The Magnettes

The Magnettes

Data: 30-31 marca 2019
Miejsce: Klub Pogłos Warszawa, Meskalina Poznań
Cena : 39,00 Zł

Bilety

sobota
30
Mar 2019
20:00
The Magnettes
Klub Pogłos

Warszawa

niedziela
31
Mar 2019
19:00
The Magnettes
Meskalina

Poznań

Opis wydarzenia

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty szwedzkiego zespołu The Magnettes. Trio zagra 30 marca w warszawskim klubie Pogłos oraz dzień później w poznańskiej Meskalinie. Polskiej publiczności znani są z występu podczas zeszłorocznej edycji Enea Spring Break.

Zespół pochodzi ze szwedzkiej miejscowości Pajala, liczącej 2000 mieszkańców, która znajduje się tuż przy granicy z Finlandią. W jego skład wchodzą Rebecka Digervall, Sanna Kalla i Tomas Backlund. Sami o sobie mówią, że grają „XXI-wieczny fuck pop”. Lubią wszystko to co dziwne i brzydkie, a w swoich tekstach mówią to, co myślą.

W 2015 zagrali w SXSW w Austin i podpisali kontrakt z wytwórnią DigSin, która w 2017 wydała ich debiutanki album „Ugly Youth”. Mają za sobą występy na festiwalach takich jak Eurosonic Noorderslag, Tallin Music Week, The Great Escape, Golden Melody czy podczas Summerfest. Singiel „Young and wild” został bardzo dobrze przyjęty w Szwecji i był jednym z dziesięciu najczęściej granych utworów w szwedzkim radiu.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Pokaż na mapie

Top