VAVAMUFFIN - XV urodziny

VAVAMUFFIN - XV urodziny

Data: 18 stycznia 2019
Miejsce: Klub muzyczny Stara Piwnica Wrocław
Cena : 40,00 Zł

Bilety

piątek
18
Sty 2019
20:00
VAVAMUFFIN - XV urodziny

Opis wydarzenia

Vavamuffin – XV urodziny w Starej Piwnicy!

Zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu Vavamuffin!

18 stycznia w klubie Stara Piwnica świętować będziemy 15. urodziny jednego z najważniejszych zespołów na polskiej scenie reggae.

Zaznaczcie w kalendarzach, powiadomcie znajomych, przynieście prezenty – szykuje się niezła urodzinowa imprezka!

To już 15 lat, odkąd kilku muzyków postanowiło założyć nowy zespół na warszawskich Siekierkach. Ich debiutancki album „Vabang” przemeblował rodzimą scenę reggae. Od tego czasu zawieźli swoją muzykę do setek polskich miejscowości oraz dotarli nawet do Stanów Zjednoczonych, czy Etiopii. Tej zimy obchodzą urodziny. 

Jak mówi Reggaenerator, wokalista grupy: „Przygotowujemy specjalny materiał, będziemy świętować w wielu miastach nasze piętnaste urodziny. Nie powinno Was zabraknąć, bo inaczej spotkamy się na urodzinach dopiero za 30 lat”.

Nazwa zespołu Vavamuffin to połączenie dwóch słów: jamajskiego „raggamuffin”, które oznacza charakterystyczny styl śpiewania i nawijania i nawiązującego do nazwy miasta, z którego wywodzi się grupa, skrótu „Vava”. Grupa ma na swoim koncie kilkaset koncertów – od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Koncertuje w kraju i zagranicą.

Pokaż na mapie

Top