VAVAMUFFIN - XV urodziny

VAVAMUFFIN - XV urodziny

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Vavamuffin – XV urodziny w Starej Piwnicy!

Zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu Vavamuffin!

14 lutego w klubie Stara Piwnica świętować będziemy 15. urodziny jednego z najważniejszych zespołów na polskiej scenie reggae.

Zaznaczcie w kalendarzach, powiadomcie znajomych, przynieście prezenty – szykuje się niezła urodzinowa imprezka!

To już 15 lat, odkąd kilku muzyków postanowiło założyć nowy zespół na warszawskich Siekierkach. Ich debiutancki album „Vabang” przemeblował rodzimą scenę reggae. Od tego czasu zawieźli swoją muzykę do setek polskich miejscowości oraz dotarli nawet do Stanów Zjednoczonych, czy Etiopii. Tej zimy obchodzą urodziny. 

Jak mówi Reggaenerator, wokalista grupy: „Przygotowujemy specjalny materiał, będziemy świętować w wielu miastach nasze piętnaste urodziny. Nie powinno Was zabraknąć, bo inaczej spotkamy się na urodzinach dopiero za 30 lat”.

Nazwa zespołu Vavamuffin to połączenie dwóch słów: jamajskiego „raggamuffin”, które oznacza charakterystyczny styl śpiewania i nawijania i nawiązującego do nazwy miasta, z którego wywodzi się grupa, skrótu „Vava”. Grupa ma na swoim koncie kilkaset koncertów – od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Koncertuje w kraju i zagranicą.

Pokaż na mapie

Informacje od organizatora

Zmiana terminu koncertu Vavamuffin (18.01.2019) !

W związku z żałobą narodową koncert zespołu Vavamuffin planowany na 18 stycznia w Starej Piwnicy zostaje przesunięty na dzień 14 lutego. Zakupione bilety zachowują ważność i nie ma potrzeby ich wymiany. Zainteresowanych przepraszamy za niedogodności związane ze zmianami i wspólnie łączymy się w żałobie po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku.

Top