VOO VOO

VOO VOO

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

Zapraszamy na koncert VOO VOO! Zespół dowodzony przez Wojciecha Waglewskiego wystąpi 11 i 12 kwietnia 2019 roku w Kinoteatrze Rialto w Katowicach. Znakomity zespół zaprezentuje premierowe piosenki z płyty, która ukaże się 15 lutego 2019 roku. Voo Voo bilety na koncert już dostępne! 

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem był Wojciech Waglewski (ur. 1953) - kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta i wokalista.

Każda z płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczała ona rockowe granice.

Voo Voo tworzy także świetne i jedyne w swoim rodzaju przedstawienia muzyczne. Wielokrotnie występowało na Przystanku Woodstock i w cyklu koncertów Męskie Granie, któremu Waglewski przez dwa lata przewodził artystycznie.

Muzycy Voo Voo lubią zapraszać na swoje płyty gości. Śpiewali i grali z nimi m.in. K. Nosowską, U. Dudziak, A. M. Jopek.

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Będzie się działo!

Pokaż na mapie

Top