XXANAXX

XXANAXX

Data:
Miejsce:

Bilety

Opis wydarzenia

W pigułce – XXANAXX to duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się, gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich ścieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę. Pierwszy singiel zatytułowany „Disappear” ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory Broken Hope” czy Got U Under”.

Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape.

Portal Brand New Anthem nagrodził duet XXANAXX tytułem: Debiut Roku 2013. Zespół był nominowany w wielu plebiscytach za 2013 rok jako debiut oraz odkrycie roku.

Ich debiutancki album „Triangles”, który był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów roku ukazał się w maju 2014 r. nakładem Warner Music Polska. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez media, fanów oraz polskich jak i zagranicznych artystów.

Pokaż na mapie

Informacje od organizatora

Zmiana terminu koncertu Xxaanaxx (25.11.2018)

Informujemy, że koncert Xxaanaxx który miał się odbyć w najbliższą niedziele, 25.11, zostaje przełożony na 24.03. Bilety oczywiście nie tracą ważności. Jeśli ktoś będzie musiał swój bilet oddać to przez miesiąc będzie taka możliwość w miejscach zakupu (w salonie lub, jeśli bilet został kupiony przez stronę www, kontaktując się z nami mailowo na adres: bilety@empikbilety.pl). Przepraszamy za komplikacje związane ze zmianą daty koncertu.

Top