Zaz

Zaz

Data: 22-23 lutego 2019
Miejsce: Torwar Warszawa, Tauron Arena Kraków
Cena : 169,00 Zł

Bilety

piątek
22
Lut 2019
20:00

Aktualnie wyprzedane

Aktualnie wyprzedane
Zaz
Torwar

Warszawa

sobota
23
Lut 2019
20:00
Zaz

Opis wydarzenia

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty ZAZ! Ulubienica polskiej publiczności zagra 22 lutego 2019 r. na warszawskim Torwarze i dzień później w Tauron Arenie Kraków!

ZAZ, a właściwie Isabelle Geffroy, przygodę z muzyką rozpoczęła w 2001 roku jako wokalistka grupy Fifty Fingers. Rok później kontynuowała karierę w innym już zespole, finalnie postawiła jednak na solową karierę, zaczynając od śpiewania w paryskich barach, kabaretach, ale również na ulicach – artystkę można było spotkać m.in. przy placu du Tertre.

Kariera artystki we Francji nabrała tempa w 2007 roku, po udziale w muzycznych konkursach ruszyła w mini-tour po Europie, a trzy lata później wydała debiutancki album „Zaz”. Dwa miesiące po premierze krążek pokrył się złotem we Francji, a singiel „Je veux” został wypromowany przez francuskie media jako przebój lata. W Polsce płyta uzyskała miano podwójnej platyny.

Od tamtej pory artystka wydała jeszcze dwa albumy studyjne („Recto Verso” z 2013 i „Paris” z 2014 roku) i grając kilkadziesiąt koncertów w Europie, umocniła miano międzynarodowej gwiazdy.

Obecnie artystka przygotowuje się do wydania nowego albumu, który planowany jest na koniec 2018 roku. Na koncertach w Polsce możemy zatem spodziewać się zupełnie nowego materiału!

Pokaż na mapie

Top