14 Tattoofest - Kraków

14 Tattoofest - Kraków

Data: 8 czerwca 2019
Miejsce: Hala EXPO Kraków

Bilety

8.-9.
Cze
2019
14 Tattoofest - Kraków
BILET DWUDNIOWY
Hala EXPO

Kraków

Opis

Dla tych zainteresowanych bardziej ciuchami niż grami – mamy całą Strefę Mody. No, a skoro już moda została wywołana do tablicy, to watro wspomnieć, że w Strefie Mody pojawi się ponad 20 twórców marek cechujących się taką samą kreatywnością jak tatuujący artyści. Strefa Art na Tattoofest to już tradycja! Zobaczycie w niej najlepsze obrazy, rzeźby, printy, grafiki, zdjęcia i ilustracje, które zapierają dech w piersiach. W tym roku, patronat honorowy nad wydarzeniem objął Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie Przekonacie się, że nie bez powodu! 

Trochę jednak odbiegliśmy od powodu czerwcowego spotkania w Krakowie: tatuaży. Musisz bowiem wiedzieć, że to nie jest impreza, na której tatuował będzie każdy – starannie selekcjonujemy artystów i zapraszamy wyłącznie tych, których pracami jesteśmy zachwyceni. Przyjedzie więc spora ekipa mistrzów tatuażu z Tajwanu oraz artyści z Hongkongu. Tattoofest odwiedzą również tatuatorzy z niemal każdego państwa Europy oraz czołowi polscy artyści. Możesz z nimi pogadać, pooglądać ich prace, wytatuować się albo umówić na termin – jeśli kiedykolwiek jeszcze będziecie bliżej siebie niż, w przypadku niektórych, 15 tysięcy kilometrów... 

Przy okazji, będziesz mieć możliwość przystrzyżenia brody u profesjonalnego barbera, zrobienia piercingu, a kiedy twoją pociechą zajmą się wykwalifikowani animatorzy w Kids Zone, możesz oddać się na przykład przeglądaniu drugiej edycji albumu prezentującego polskie tatuatorki – bo właśnie 8. czerwca odbędzie się jego premiera. 

Nie zapomnijcie również, że w piątek odbędzie się before, a w sobotę afterparty w Hevre (ul. Meiselsa 18) na uroczym Kazimierzu. Będziemy tam na was czekać! 

Każdego dnia powiększa się lista atrakcji, które przygotowane są dla zwiedzających, wszelkie informacje znajdziecie na stronie festiwalu!

Pokaż na mapie

Top