H&M LOVES MUSIC: MIASTO MOJE

H&M LOVES MUSIC: MIASTO MOJE

Data: 7-22 czerwca 2019
Miejsce: Stara Zajezdnia Warszawa

Bilety

piątek
14
Cze 2019
19:30

Nie ma możliwości rezerwacji biletów

Nie ma możliwości rezerwacji biletów
H&M LOVES MUSIC: MIASTO MOJE
MIUOSH - KOBIETY | O.S.T.R + JAN SERCE & MIĘTHA
Stara Zajezdnia

Warszawa

sobota
15
Cze 2019
19:50

Aktualnie wyprzedane

Brak biletów w sprzedaży
H&M LOVES MUSIC: MIASTO MOJE
KORTEZ | BASIA WROŃSKA
Stara Zajezdnia

Warszawa

piątek
21
Cze 2019
19:30

Nie ma możliwości rezerwacji biletów

Nie ma możliwości rezerwacji biletów
H&M LOVES MUSIC: MIASTO MOJE
BEDOES + SOLAR | PLANBE
Stara Zajezdnia

Warszawa

sobota
22
Cze 2019
20:00

Nie ma możliwości rezerwacji biletów

Nie ma możliwości rezerwacji biletów
H&M LOVES MUSIC: MIASTO MOJE
BRODKA | NATALIA PRZYBYSZ
Stara Zajezdnia

Warszawa

Opis

Piątek, 7 czerwca

BASS ASTRAL x IGO | MROZU

Zaczynamy weekendowe granie na H&M Loves Music.

MROZU płynnie przeniesie Cię w łobuzerskie klimaty rock'and'rolla, soulu i bluesa. Nowy, doskonale oceniany album Mroza pt. „Aura”, to pierwszy poważny kandydat do miana polskiej płyty roku i ważny powód, by usłyszeć ten materiał także w wersji live.

Szykuj się na kosmiczne spotkanie z duetem BASS ASTRAL x IGO. Sprawcy największego sukcesu polskiej elektroniki ostatnich miesięcy imponują nie tylko rozmachem, ale także talentem. Nic dziwnego, że koncerty tego zespołu wyprzedają się na pniu.

Sobota, 8 czerwca

JIMEK SYMPHONIXX BIS + GOŚCIE SPECJALNI | ROSALIE.

W sobotę H&M Loves Music otwiera się na wyjątkowych gości.

ROSALIE. świetnie odnalazła się w środowisku hiphopowym, brawurowo debiutując w barwach Alkopoligamii. Jej ubiegłoroczna płyta „Flashback” zgodnie z tytułem wraca do nas cały czas, za sprawą świeżego połączenia czarnych brzmień i elektroniki.

Scenę H&M Loves Music odwiedzi również JIMEK SYMPHONIXX BIS + GOŚCIE SPECJALNI - po ubiegłorocznym sukcesie powraca na scenę z 60-cio osobowym składem orkiestry. Nie do zatrzymania i nie do zaszufladkowania. Nieustannie zaangażowany w projekty, które zawsze kończą się artystycznym sukcesem. Tego wieczoru spodziewaj się niespodziewanego, bo choć o tym kogo zaprosił JIMEK dowiemy się dopiero na koncercie, to już teraz wiemy, że to czołowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Piątek, 14 czerwca

MIUOSH - KOBIETY. | ASFALT RECORDS SHOWCASE: O.S.T.R + JAN SERCE & MIĘTHA

Scena H&M Loves Music połączy w ten piątek wszystko co najlepsze w hip hopie.

Przygotuj się na ASFALT RECORDS SHOWCASE. W tym roku O.S.T.R. przedstawił fanom swój 21 (!!!) album pt. „Instrukcja Obsługi Świrów” i to ten materiał w przeważającej części usłyszymy na żywo. Ponadto swoje możliwości zaprezentują nowe talenty Asfaltu: duety JAN SERCE i MIĘTHA.

Pisał o nich, pisał z nimi, występował i nagrywał. Ich utwory go inspirowały, imponowały mu, a teraz podczas specjalnego projektu koncertowego połączy je z własną twórczością. Wyobraźcie sobie numery, które przez ostatnie lata w dużej mierze definiowały polską muzykę, zagrane na żywo przez ich autorki, w nowych aranżacjach i z inną energią, w asyście katowickiego rapera i producenta razem z jego FDG. Orkiestrą. To właśnie niesie ze sobą projekt MIUOSH - KOBIETY.

Sobota, 15 czerwca

KORTEZ | BARBARA WROŃSKA

W tę sobotę H&M Loves Music zabrzmi lirycznie.

Wydany w ubiegłym roku album „Dom z Ognia” był zaskoczeniem dla fanów twórczości BARBARY WROŃSKIEJ, którzy kojarzyli ją z zespołów Pustki oraz Ballady i Romanse. Artystka, która sama skomponowała i wyprodukowała płytę, korzystała z piosenkowej formy lat 60-tych, sięgając po nowoczesne stylizacje i twórczą wolność.

Na scenie H&M Loves Music zobaczycie jedyny tego lata koncert KORTEZA w Warszawie. Kortez to dziś jeden z najpopularniejszych artystów na polskiej scenie, którego ostatnie albumy „Mój Dom” i „Mini Dom” pokryły się kilkukrotną platyną.

Piątek, 21 czerwca

BEDOES, SOLAR | PLANBE

W ten piątek scenę H&M Loves Music przejmie młode pokolenie polskiego hip hopu. PLANBE ze swoim nowym albumem „Moda” wyszedł naprzeciw tym wszystkim, którzy w

hip hopie szukają sporej huśtawki nastrojów i brzmień. Druga płyta podopiecznego Quebonafide ma wszelkie predyspozycje, by stać się kluczowym albumem w karierze artysty.

Wytwórnia SBM to w polskim hip hopie prawdziwa potęga. Jej pozycja to m.in. zasługa dwóch osób - współzałożyciela SOLARA i BEDOESA, który jest czołową gwiazdą wydawnictwa. Solar ze wsparciem livebandu zagra przekrojowy set - wyselekcjonowany z bogatej dyskografii i przemieszany utworami z nadchodzącej płyty. Bedoes z kolei przedstawi materiał z platynowego ”Kwiatu Polskiej Młodzieży”.

Sobota, 22 czerwca

BRODKA | NATALIA PRZYBYSZ

Sobotnia scena H&M Loves Music należy do kobiet.

„Światło Nocne” i „Prąd” to w polskim popie płyty unikatowe, tak jak unikatowy jest głos NATALII PRZYBYSZ. Połączenie sukcesu artystycznego z komercyjnym rzadko bywa tak uzasadnione jak w wypadku Natalii.

Ostatnim koncertem tegorocznego festiwalu będzie wyjątkowy - bo jedyny w tym roku - występ BRODKI!  Jej nowe muzyczne wcielenia poznajemy co kilka lat - właśnie pracuje nad kolejnym, ale specjalnie dla Was robi krótką przerwę, by zagrać finałowy koncert na H&M Loves Music w Warszawie!

Pokaż na mapie

Top